VIP Panel

responsive carousel
VIP Panel

تبلیغات

دسته بندی:

تبلیغات
در دهه اخير جهان شاهد حضور فعال و پرفروغ رسانه اي نو و فراگير بود . اين رسانه نو مجموعه سايت هائي بودند كه به مدد شبكه گسترده اينترنت شروع به فعاليت نموده و به سرعت جايگاه خود را در ميان رسانه هائي همچون تلويزيون، روزنامه ،مجلات و… پيدا كرده و روز به روز سهم بيشتري را در اين ميان به خود اختصاص مي دهند .
رسانه اينترنتي نسبت به ساير رسانه ها داراي مزاياي گوناگوني هست ولي مهمترين اين مزايا دو طرفه بودن آن مي باشد. در رسانه هائي همچون تلويزيون و روزنامه اطلاعات بصورت يكطرفه به مخاطب عرضه مي شود و هيچ گونه بازخوردي از آمار مخاطبين و يا نظرات ايشان وجود ندارد ، حال آنكه در اينترنت ارتباط دوطرفه بوده و بصورت هوشمند برقرار مي گردد.
حضور فعالان بخش توليد و بازرگاني در اينگونه سايتها نيز امروزه از اهميت بسزائي برخوردار شده ، چرا كه امكانات خاص اينترنت بعلاوه ساير خواص ديگر رسانه ها موجب گرديده است تا تبليغات و يا هرگونه حضور در اينترنت تاثير گذاري فوق العاده اي براي شركتها در برداشته باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ایمیل info@rivals.ir یا شماره 42208688-034  با ما ارتباط برقرار کنید.

 

قوانین

  1. از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذور هستیم.
  2. در صورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش اگهی در سایت، بدون هماهنگی یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در رایوالز باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد و سایت ریوالز هیچ مسئولیتی در قبال عودت وجه ندارد.
  3. قبل از انجام تبلیغ آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید در اختیار ما قرار دهید تا آنرا از جهت تطابق با قوانین سایت مورد بررسی قرار دهیم.
  4. امکان رزرو آگهی وجود دارد اگر در طول زمان آگهی تغییرات هزینه صورت گرفت مقدار اختلاف هزینه از آگهی دهنده گرفته شده یا به او بازگشت داده میشود.
  5. مسئولیت شعارها، مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد و تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.
  6. در صورتیکه دستور قضایی یا اخطاری توسط نهادهای قضایی یا نظارتی نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود، آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آکهی دهنده خواهد بود.

 

هزینه تبلیغات : ( به روز شده در تاریخ12 بهمن 1395)

تبلیغ در اسلایدر وب سایت 360*960 ماهیانه 200 هزار تومان

بنر 60*460 در هدر وب سایت ماهیانه 150 هزار تومان

بنر 60*460 (بالای پست ها) ماهیانه 100 هزار تومان

بنر 120*240 (بلوک های کناری ) ماهیانه 80 هزار تومان

تبلیغ متنی (زیر باکس نرم افزار های مورد نیاز ) ماهیانه 50 هزار تومان